Plán akcí 1.12.2017 - 31.12.2017

  • 1.12.
    Pátek
    Ekoprogram - Noc plná života
    07:45 - 09:25 Dozor zajistí vyučující aktuálních hodin.
    Plavání
    07:45 - 11:25 Plavecký výcvik
    Jednání s rodiči
    08:40 - 09:25
    Ekoprogram - Noc plná života
    09:45 - 11:25 Dozor zajistí vyučující aktuálních hodin.
  • 2.12.
    Sobota
  • 3.12.
    Neděle
  • 4.12.
    Pondělí
    Lucie noci upije
    08:40 - 12:20 Tradice a zvyky advent. období + beseda
  • 5.12.
    Úterý
    Mikulášská sbírka
    07:45 - 14:30
    Plavecký výcvik
    09:30 - 12:30 Doprovod + p. Galuszková
    Mikulášské tvoření...(ŠD, 4. odd.).
    13:00 - 14:30
    Adventní pečení perníčků, ŠD, 1. odd.
    13:00 - 14:30
  • 6.12.
    Středa
    Mikulášský výlet ve spolupráci s SRPŠ
    07:15 - 14:00 Výlet do Planetária a Zámku Hradec nad Moravicí
    Ekoprogram - Proměny hmyzu
    07:45 - 09:25 Dozor zajistí vyučující aktuálních hodin.
    Ekoprogram - Proměny hmyzu
    09:45 - 11:25 Dozor zajistí vyučující aktuálních hodin.
    Pečení čertů a Mikulášů, ŠD, 3. odd.
    13:00 - 14:30
  • 7.12.
    Čtvrtek
    Ekoprogram - Proměny hmyzu
    07:45 - 09:25 Dozor zajistí vyučující aktuálních hodin.
    Ekoprogram - Proměny hmyzu
    09:45 - 11:25 Dozor zajistí vyučující aktuálních hodin.
    Schůzka Ekotýmu
    10:40 - 11:25
    Metodické 1. st.
    14:00 Schůzka vyučujících 1. stupně.
    Schůzka k lyžařskému kurzu 4.ročníků
    16:00 schůzka rodičů 4.A,4.B,4.C,4.D
  • 8.12.
    Pátek
    Ukázková hodina pro rodiče
    07:45 - 08:30 Už píšu perem
    Ukázková hodina pro rodiče - píšeme perem
    07:45 - 08:30 slavnostní předání psací potřeby
    Plavání
    07:45 - 10:30 Plavecký výcvik
    Vánoční dílny
    07:45 - 12:20
    Vánoce na valašské dědině
    08:00 - 16:00
    Vánoce na valašské dědině.
    08:00 - 16:00 Exkurze 1.C+4.C
    MAP Ostrava
    08:30 - 12:30
  • 9.12.
    Sobota
  • 10.12.
    Neděle
  • 11.12.
    Pondělí
    Olympiáda z českého jazyka
    07:45 - 09:25
    Popelnice v barvě duhy. 1.C
    07:45 - 11:25 Ekologická výuka - OZO Ostrava.
    Minivolejbal - Vánoční turnaj ZŠ ŠENOV
    07:45 - 12:20
    podklady pro výplaty
    08:00 - 19:00
    Výstava "Betlémy"
    09:45 - 11:25 Havířov - kuturní dům Radost.
    Společné vánoční tvoření rodičů a dětí z 1.C
    15:00 - 17:00 Třídní a družinová akce.
    Vánoční posezení s rodiči
    16:00 - 19:00
  • 12.12.
    Úterý
    Jednání se ZZ a žákem
    07:00 - 07:40
    školní kolo konverzace-8.+9.tř.
    07:45 - 09:45
    Plavecký výcvik
    09:30 - 12:30 Doprovod + p. Galuszková
    Vánoční nadílka, ŠD, 4. odd.
    13:00 - 14:30 Vánoční tradice a zvyky, koledy, ochutnávka cukroví, nadílka...
    Vánoční besídka 1.B
    16:00 - 17:10 Vánoční posezení v družince s besídkou 1.B
    Vánoční dílny, posezení s rodiči žáků 1. odd.
    16:00 - 17:30
    Vánoční besídka pro rodiče
    16:00 - 17:30
  • 13.12.
    Středa
    Olympiáda Slezské brány - minivolejbal
    07:00 - 14:00 - turnaj v Raškovicích
    "Mladý vědec".
    07:45 - 12:20 Výukový program - SVČ Ostrava.
    Vánoce na dědině
    08:30 - 16:30 Exkurze Rožnov p. Radhoštěm. Skanzen - Valašská dědina.
    Výstava betlémů, 6. odd.ŠD
    13:00 - 15:00 Výstava betlému v KD Havířov Prohlídka Vánočního městečka
    Vánoční besídka pro rodiče
    15:30 - 17:00 Sportovní utkání, vánoční tvoření, kvízy a hádanky s vystoupením
  • 14.12.
    Čtvrtek
    Vánoce s pohádkou - ŠD 7. odd. + 1.C
    07:45 - 11:25 Hledáme v knihovně vánoční pohádky.
    Vystoupení v DPS, 2.A a 3. oddělení.
    08:30 - 10:30
    Konverzační soutěž AJ 6-7 roč.
    12:30 - 14:10
    Schůzka ŠPP
    13:45
    Vánoční výstavka - 5. odd. ŠD Podlesí
    14:00 - 16:00 Prodejní výstavka prací dětí
    Nezbedná pohádka
    15:30 - 16:30 divadelní představení žáků 4.A pro rodiče a přátele třídy
  • 15.12.
    Pátek
    Plavání
    07:45 - 10:30 Plavecký výcvik
    Návštěva GVUO - výstava Vlastislav Hofman
    09:45 - 13:15 Žáci se budoui vzdělávat v dějinách umění, seznámí se s uměleckou skupinou Tvdošíjní, s všestranností nadaného umělce VlastislavaHofmana.
  • 16.12.
    Sobota
  • 17.12.
    Neděle
  • 18.12.
    Pondělí
    Obvodní kolo ve florbale
    07:45 - 12:20 - turnaj AŠSK starších žáků
    Vánoční posezení s rodiči, vánoční dílny.
    15:30 - 17:00
  • 19.12.
    Úterý
    Vánoční koncert 16:00
    Vánoční koncert ZŠ Šenov (restaurace Horakůvka) + generálka dopoledne.
    Plavecký výcvik 1. lekce
    07:45 - 11:00 Plavecká škola F-M
    Hodina VV v Domě umění
    08:40 - 13:15 Výuka VV
    Plavecký výcvik
    09:30 - 12:30 Doprovod + p. Galuszková
  • 20.12.
    Středa
    Vánoční turnaj 2. stupně
    07:30 - 13:30 1. - 3. VH - žákyně 6. a 7. ročníku (přehazovná) 4. - 6. VH - žáci 6. a 7. ročníku (florbal)
    Vánoční nadílka ŠD Podlesí - 5., 6., 7. odd.
    13:00 - 15:00 Posezení u stromečku, tradice a zvyky, rozdávání dárků
    Vánoční dílny.
    15:30 - 17:30 Společná akce s rodiči a prarodiči žáků.
  • 21.12.
    Čtvrtek
    Vánoční turnaj 2. stupně
    07:30 - 13:30 1. - 3. VH - žákyně 8. a 9. ročníku (házená) 4. - 6. VH - žáci 8. a 9. ročníku (futsal)
    Vánoční dílna - zdobení baněk.
    07:45 - 08:30
    Vánoční dílny - zdobení baněk
    08:40 - 09:25
    Exkurze do Malého světa techniky U6
    09:30 - 12:30
    Vánoční dílny
    10:40 - 12:20 Vánoční dílny a tvoření s rodiči.
  • 22.12.
    Pátek
    Plavání
    07:45 - 10:30 Plavecký výcvik
    Vánoční besídky
    09:45 - 13:15 2.st. 5 VH
    Vánoční besídky
    09:45 - 13:15 1.st. 4VH
  • 23.12.
    Sobota
  • 24.12.
    Neděle
  • 25.12.
    Pondělí
  • 26.12.
    Úterý
  • 27.12.
    Středa
  • 28.12.
    Čtvrtek
  • 29.12.
    Pátek
  • 30.12.
    Sobota
  • 31.12.
    Neděle

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"