Plán akcí 1.2.2018 - 28.2.2018

  • 1.2.
    Čtvrtek
    Geografický seminář
    Proč nekouřit - beseda s metodikem prevence
    13:30 - 14:30
    Jednání se žákem a ZZ ( 7. C)
    14:00
  • 2.2.
    Pátek
  • 3.2.
    Sobota
  • 4.2.
    Neděle
  • 5.2.
    Pondělí
    Lyžařský kurz 4. tříd
    - lyžařský výcvik na Bílé v Beskydech
  • 6.2.
    Úterý
    Lyžařský kurz 4. tříd
    - lyžařský výcvik na Bílé v Beskydech
    Plavecký výcvik 6. lekce
    07:45 - 10:40 Plavecká škola F-M
    Projekt OU
    12:30
  • 7.2.
    Středa
    Lyžařský kurz 4. tříd
    - lyžařský výcvik na Bílé v Beskydech
    Slovensko - příprava projektu
  • 8.2.
    Čtvrtek
    Lyžařský kurz 4. tříd
    - lyžařský výcvik na Bílé v Beskydech
  • 9.2.
    Pátek
    Lyžařský kurz 4. tříd
    - lyžařský výcvik na Bílé v Beskydech
    návštěva ZŠ Václavovice
    Plavání
    07:45 - 10:30 Plavecký výcvik
  • 10.2.
    Sobota
  • 11.2.
    Neděle
  • 12.2.
    Pondělí
    Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce
    Ostrava
    Jednání se ZZ
    07:00 - 07:30 kariérové poradenství
    Beseda se zoologem
    07:45 - 09:25 Dozor vykonají vyučující daných hodin.
    Vzdělávání - ZŠ Hlučín
    07:45 - 16:00
    Recitační soutěž pro 6. a 7. třídy
    09:45 - 10:30
    Beseda se zoologem
    09:45 - 11:25 Dozor vykonají vyučující daných hodin
    Beseda se zoologem
    11:35 - 13:15 Dozor vykonají vyučující daných hodin
    Beseda se zoologem
    13:00 - 14:30 Dozor vykonají vyučující daných hodin
    Skulpturiáda (stavby ze sněhu). ŠD, 1.- 4. odd.
    13:30 - 14:30
  • 13.2.
    Úterý
    Jednání ŠPP
    07:00 - 07:30
    Rada města Šenova
    07:45 - 11:25
    Recitační soutěž - 8. a 9. třídy
    08:30 - 09:15
  • 14.2.
    Středa
  • 15.2.
    Čtvrtek
    Předávání ZL na SŠ zákonným zástupcům
    07:00 - 07:40
    Předávání ZL na SŠ zákonným zástupcům
    12:15 - 16:00
  • 16.2.
    Pátek
    Čtení ve školce
    07:45 - 12:15 MŠ Lapačka, Šenov
    Divadlo Bouře
    09:45 - 13:15
  • 17.2.
    Sobota
  • 18.2.
    Neděle
  • 19.2.
    Pondělí
    Sportování v Olympijském parku v Ostravě
    08:35 - 13:15
  • 20.2.
    Úterý
    Zeměpisná olympiáda - okresní kolo Ostrava
    Plavecký výcvik 7. lekce
    07:45 - 10:40 Plavecká škola F-M
  • 21.2.
    Středa
    Vybíjena ZŠ Václavovice
    09:00 - 11:00
  • 22.2.
    Čtvrtek
    Ekoprogram - Ruka, kterou nevidíš
    07:45 - 09:25
    Ekoprogram - Ruka, kterou nevidíš
    09:45 - 11:25
    Schůzka Ekotýmu
    09:45 - 11:25
    Ekoprogram - Ruka, kterou nevidíš
    11:35 - 13:15
    Karneval - ŠD Podlesí 5., 6., 7. odd.
    13:00 - 15:00 Přehlídka masek Hry a soutěže v maskách Vyhodnocení masek Odměny
  • 23.2.
    Pátek
    Vybíjená Slezská brána.
    07:00 - 14:00 Výběr žáků 4. a 5.tříd.
    Ekoprogram- Ekostopa - učebna IVT2
    07:45 - 09:25 Dozor zajistí vyučující aktuálních hodin.
    Plavání
    07:45 - 10:30 Plavecký výcvik
    Školní kolo recit.soutěže - 0. kategorie
    09:45 - 10:30
    Ekoprogram - Ekostopa
    09:45 - 11:25 Program proběhne v učebně Informatiky ve 2. patře.
    Třídní kolo - recitační soutěž.
    10:40 - 11:25
    Ekoprogram - Ekostopa
    11:35 - 13:15 Program proběhne v učebně Informatiky ve 2. patře.
  • 24.2.
    Sobota
  • 25.2.
    Neděle
  • 26.2.
    Pondělí
  • 27.2.
    Úterý
    Plavecký výcvik 8. lekce
    07:45 - 10:40 Plavecká škola F-M
    Čtení s pohádkou.
    08:00 - 10:30 MŠ Lipová
    Čtení s pohádkou v MŠ Lipová.
    08:40 - 10:30
  • 28.2.
    Středa
    Školní kolo recitační soutěže.
    09:45 - 10:30 4. a 5. třída - vítězové třídního kola.
    Obvodní kolo recitační soutěže
    09:45 - 11:30 vítězové ze šk.kola recit.soutěže
    Návštěva filmového představení ve velkém sále restaurace "Na Horakůvce". ŠD, 1 - 4. odd.
    12:45 - 14:30

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"