Plán akcí 6/1/2019 - 6/30/2019

  • 1/6
    Saturday
  • 2/6
    Sunday
  • 3/6
    Monday
    Pobyt v přírodě
    Pobyt v přírodě - Morávka 2.ročníky
    Exkurze Praha
  • 4/6
    Tuesday
    Pobyt v přírodě
    Pobyt v přírodě - Morávka 2.ročníky
    Exkurze Praha
    Exkurze - Uherské Hradiště, Zlín
    Chování na soc. sítích
    07:45 - 09:25 dozor vyučující dané hodiny
    Exkurze Archeopark Chotěbuz
    07:45 - 14:30
    MSPAKT zaměstnanosti
    12:00 - 17:00 pilotní projekt - 1. setkání KP
  • 5/6
    Wednesday
    Pobyt v přírodě
    Pobyt v přírodě - Morávka 2.ročníky
    Exkurze - Uherské Hradiště, Zlín
    Muzikál Ferda mravenec - KDPB Havířov
    07:45 - 10:15
    Život v oceánech
    09:00 - 12:30 Slavnostní vyhodnocení výt. a keram. soutěže
  • 6/6
    Thursday
    Pobyt v přírodě
    Pobyt v přírodě - Morávka 2.ročníky
    Školní exkurze
    České Švýcarsko
    Exkurze - Uherské Hradiště, Zlín
    Školní parlament - 1. stupeň
    10:40 - 11:25
    Školní parlament - 2. stupeň
    12:30 - 13:15
    Schůzka PK M, F, Ivt
    13:45 - 14:15
    Ročníková schůzka
    14:00 - 14:30
    TS budoucích prvňáků
    16:00
  • 7/6
    Friday
    Pobyt v přírodě
    Pobyt v přírodě - Morávka 2.ročníky
    Školní exkurze
    České Švýcarsko
    Historie Šenova,výstava mincí
    08:00 - 10:00 Návštěva městského muzea, procházka Šenovem s pamětníkem panem Kronenbergerem
  • 8/6
    Saturday
    Školní exkurze
    České Švýcarsko
  • 9/6
    Sunday
  • 10/6
    Monday
    Exkurze do VIDA Brno
    Exkurze pro vítěze matematických a přírodovědných soutěží
    Pobyt v přírodě
    Ekopobyt
    Ročníková schůzka - 1. tř. (na Podlesí)
    13:15
  • 11/6
    Tuesday
    DVPP: "Spoluprací k profesionalitě"
    Pobyt v přírodě
    Ekopobyt
    DVPP: "Spolupráci k profesionalitě."
    DVPP
    07:45 - 16:00
    Školení metodiků prevence
    12:30 - 17:00
  • 12/6
    Wednesday
    Pobyt v přírodě
    Ekopobyt
    Koloběžky do škol
    07:30 - 14:00 Závod štafet a jízda zručnosti na městském stadionu v Ostravě - Vítkovicích
    Badatelský den
    07:45 - 11:30
    Klima třídy
    09:45 - 10:30 Vstup metodika prevence
  • 13/6
    Thursday
    Pobyt v přírodě
    Ekopobyt
    Projekt Slovensko II.
    "Poznej mne a sebe aneb co v nás je" Projektový den v Rabči
    Ročníková schůzka
    13:30 - 14:15
    Besídka ke Dni otců
    15:00 - 16:00
    TS budoucích šesťáků
    16:00
  • 14/6
    Friday
    Pobyt v přírodě
    Ekopobyt
    Atletika 1. stupně
    07:30 - 13:00 vybraní žáci, Frýdek - Místek
    Finále školní ligy v miniházené v Sedlištích - vybraní žáci 1. stupně
    07:45 - 12:20 Moravia Handball Activity
  • 15/6
    Saturday
  • 16/6
    Sunday
  • 17/6
    Monday
    Společné focení 1. ročník + skupinky 1. stupeň
    9.00 - Podlesí, cca 9.30 Střed + skupinky
    Exkurze pro nejlepší žáky
    výběr žáků 6.-9.tříd
    Exkurze ZOO
    08:30 - 14:30
    Ročníková schůzka 2.ročníky
    13:30 - 14:00
  • 18/6
    Tuesday
    Sportovní den MŠ Lipová
    Sportovní den pro žáky MŠ Lipová - organizace 4.A.
    Školní výlet 6.C
    07:30 - 19:00 Ostravice, Lysá hora
    Sportovní dopoledne pro mateřskou školku
    08:30 - 11:30
    ZOO Ostrava
    13:00 - 17:00 Návštěva adoptovaného zvířátka - ŠD Podlesí
  • 19/6
    Wednesday
    Uzavření klasifikace za II.pololetí dnes do 14.30
    T-Mobile běh
    1. VH - 6. r. 2.VH - 7.r. 3.VH - 8.r. 4.VH - 9.r.
    Exkurze - Ostravice-Sepetná
    ENHA FREESTYLE OSTRAVA
    sportovní vyžití na trampolínách
    Slavnostní pasování na čtenáře v šenovské knihovně
    07:45 - 09:25
    Slavnostní pasování na čtenáře v šenovské knihovně
    09:45 - 11:25
    Projekt Slovensko II.
    09:45 - 12:20 "Poznej mne a sebe aneb co v nás je" Projektový den v Šenově
  • 20/6
    Thursday
    Slavnostní předávání certifikátů Cambridge
    07:45 - 08:30
    Exkurze
    07:45 - 13:15 exkurze se třídou
    Pedagogická rada
    13:00 Odpolední vyučování se dnes nekoná Obědy dle rozpisu: I. stupeň - 4. VH II. stupeň - 5.VH Dozor ve ŠJ - vyučující poslední hodiny
    "Perníková chaloupka trochu jinak".
    16:00 Společné odpoledne s rodiči, vystoupení žáků.
    Pirátské spaní ve ŠD (1. oddělení).
    18:00
  • 21/6
    Friday
    Třídnické práce
    - dozory na chodbách budou netřídní - dle rozpis - obědy budou dle rozpisu
    Školení "Přírodní zahrada"
    - školení od 9:00 hod. - školení bude ohledně využívaní školní zahrady a výuky evvo - učitelé si najdou zástupy do tříd
    Beachvolejbalový turnaj Ostravských škol
    Enha freestyle Ostrava
    Trampolínové centrum.
    Sportovní den pro MŠ - Lapačka.
    Exkurze do Landek parku
    07:45 - 13:15
    Jednání ma Podlesí
    11:00 - 14:00
  • 22/6
    Saturday
  • 23/6
    Sunday
  • 24/6
    Monday
    Třídnické práce
    - dozory na chodbách budou netřídní - dle rozpis - obědy budou dle rozpisu
    Za historií Prahy
    05:15 - 23:45
    Výstava ilustrací současné dětské literatury v Havířově.
    07:45 - 11:30
    Barevný minivolejbal III.
    07:45 - 12:20 - třetí turnaj na naší škole
    Svět techniky Ostrava
    07:45 - 13:15
    Zážitkové dopoledne 9.B
    08:45 - 12:20 Turnaj v laser game
  • 25/6
    Tuesday
    Třídnické práce
    - dozory na chodbách budou netřídní - dle rozpis - obědy budou dle rozpisu
    Exkurze Mosty u Jablunkova
    Wellness den se třídou na Těrlicku.
    07:45 - 12:30
    výplaty
    08:00 - 19:15
    Setkání zástupců žáků 9.ročníku s vedením města
    09:00 - 11:00
    Rekreační plavání v Havířově.ŠD,3. a 4. oddělení.
    13:45 - 15:15
    Spaní ve škole.(Podlesí)
    17:30
  • 26/6
    Wednesday
    Třídnické práce
    - dozory na chodbách budou netřídní - dle rozpis - obědy budou dle rozpisu
    Výuka na Podlesí.
    Čtenářská dílna.
    Třídní výlet 4.B
    07:30 - 15:00 Moravskoslezský hrad, Ostrava.
    Sportovní den 2. stupně
    07:45 - 12:30
    Exkurze: ZOO Ostrava
    08:00 - 12:30
    Návštěva filmového představení ve velkém sále restaurace "Na Horakůvce".ŠD,1. - 4. oddělení.
    13:00 - 15:00
  • 27/6
    Thursday
    Třídnické práce
    - dozory na chodbách budou netřídní - dle rozpis - obědy budou dle rozpisu
    Filmové představení ( Restaurace Horakůvka)
    Ostrava - Vítkovice paintball
    Kino "Horakůvka"
    Filmové představení.
    Exkurze svět techniky
    07:45 - 12:20
  • 28/6
    Friday
    Ukončení školního roku, Vysvědčení
    Slavnost "Poslední zvonění" - 9.roč.
    09:00 - 10:00
  • 29/6
    Saturday
  • 30/6
    Sunday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"