Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 19.2.2018
Nepřítomné třídy012345678910
7.CEXEXEXEXEX
Nepřítomní učitelé012345678910
Kozáčková Ivona(Nem)CizCiz-Ciz--
Jandová Petra(Ex)DosBraHutVajHek
Polášková Karla(Vým)-HekSumTomiSumRak-
Třosová Jana(Ex)-HutVac..Val
Změny v rozvrzích učitelů:
Bierzová Hanapřed 2. hod dohled Nová přístavba
Dostálová Jana2. hodspojeno (Jan Ex)8.D (s054)(Ele)
před 5. hod dohled Nová přístavba
Brablecová Soňa3. hodsupl. (Jan Ex)OVA7.A(7.A)za odpadlou
4. hododpadáČjl7.C
Čížová Liběna1. hodsupl. (KIv Nem)Čjl2.A(2.A)přespočetná hod.
2. hodsupl. (KIv Nem)MjA2.A(2.A)přespočetná hod.
4. hodsupl. (KIv Nem)Čjs2.A(2.A)přespočetná hod.
před 4. hod dohled II.pavilon - 2.NP
Fukalová Lenkapřed 7. hod dohled Školní jídelna
Hekerová Halina2. hodsupl. (Pola Vým)Nj8.A (s100)(Aj1)výměna
6. hodsupl. (Jan Ex)Tv8.B (s035)+(TV2)přespočetná hod.
Huťka Tomáš3. hodsupl. (Tro Ex)Tv6.C (s093)+(TV1)za odpadlou
3. hododpadáD7.C
4. hodsupl. (Jan Ex)Tv9.B (s009)+(TV2)přespočetná hod.
Rakošanová Gabriela6. hodsupl. (Pola Vým)D6.B(6.B)výměna
Sumarová Helena3. hodsupl. (Pola Vým)Aj6.B (s091)(Aj1)výměna
5. hodsupl. (Pola Vým)Nj9.B (s011)+(Aj1)výměna
Štrbáková Zuzana2. hododpadáMjA7.C
Tomisová Šárka4. hodsupl. (Pola Vým)Nj9.C (s007)+(Aj1)výměna
před 5. hod dohled I.pavilon - 2NP
Vaculík Martin4. hodsupl. (Tro Ex)Tv9.B (s010)+(TV1)přespočetná hod.
před 6. hod dohled Nová přístavba
Vajda Antonín5. hodsupl. (Jan Ex)Tv9.C (s013)+(TV2)přespočetná hod.
Valová Miluše6. hodsupl. (Tro Ex)Tv8.B (s034)+(TV1)za odpadlou
6. hododpadáZ7.C
Změny v rozvrzích tříd:
2.A1. hodČjl(2.A)suplujeČížová Liběna(KIv)
2. hodMjA(2.A)suplujeČížová Liběna(KIv)
4. hodČjs(2.A)suplujeČížová Liběna(KIv)
6.B3. hodAjs091(Aj1)suplujeSumarová Helena(Pola)
3. hodTvs093(TV1)suplujeHuťka Tomáš(Tro)
6. hodD(6.B)suplujeRakošanová Gabriela(Pola)
6.C3. hodTvs093(TV1)suplujeHuťka Tomáš(Tro)
7.A3. hodOVA(7.A)suplujeBrablecová Soňa(Jan)
7.C2.-6. hod exkurze
8.A2. hodNjs100(Aj1)suplujeHekerová Halina(Pola)
6. hodTvs034(TV1)suplujeValová Miluše(Tro)
6. hodTvs035(TV2)suplujeHekerová Halina(Jan)
8.B6. hodTvs035(TV2)suplujeHekerová Halina(Jan)
6. hodTvs034(TV1)suplujeValová Miluše(Tro)
8.D2. hods054(Ele)spojíDostálová Jana(Jan)
9.A4. hodTvs009(TV2)suplujeHuťka Tomáš(Jan)
4. hodTvs010(TV1)suplujeVaculík Martin(Tro)
5. hodNjs011(Aj1)suplujeSumarová Helena(Pola)
9.B4. hodNjs007(Aj1)suplujeTomisová Šárka(Pola)
4. hodTvs009(TV2)suplujeHuťka Tomáš(Jan)
4. hodTvs010(TV1)suplujeVaculík Martin(Tro)
5. hodNjs011(Aj1)suplujeSumarová Helena(Pola)
5. hodTvs013(TV2)suplujeVajda Antonín(Jan)
9.C4. hodNjs007(Aj1)suplujeTomisová Šárka(Pola)
5. hodTvs013(TV2)suplujeVajda Antonín(Jan)