Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 17.10.2018
Nepřítomné třídy012345678910
2.CTHTHTH
3.CTHTHTH
Nepřítomní učitelé012345678910
Bednaříková Bronislava(Plav)---
Lasoňová Veronika(Stud)....-
Buchta Pavel(NU)Hek-FukPolaWecLio--
Rakošanová Gabriela(Nem)ValPolaMecBolHek-
Brablecová Soňa(Nem)--PastPastPastPast--
Chrástek Jiří(Vým)Štrb
Stejskalová Jarmila(Stud)......
Třosová Jana(Sout)---
Závadová Květuše(Nem)ValkValkValkValkValk
Místnosti mimo provoz012345678910
TV1AbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Mecová Pavla3. hodsupl. (Rak Nem)F7.C(7.C)přespočetná hod.
Bierzová Hanapřed 6. hod dohled II.pavilon - přízemí
Kozáčková Ivonapřed 3. hod dohled II.pavilon - přízemí
Bolek Miroslav4. hodsupl. (Rak Nem)F7.B(7.B)přespočetná hod.
Fukalová Lenka3. hodsupl. (Buch NU)Vv9.D(9.D)za odpadlou
Gazdíková Marianapřed 5. hod dohled I.pavilon - 1.NP výtah
Hekerová Halina1. hodsupl. (Buch NU)Vv9.B(9.B)dohled
5. hodsupl. (Rak Nem)F6.D(6.D)přespočetná hod.
Kravčíková Vladimíra1. hodzměna Tv4.B(TV2)
Weczerková Alexandra5. hodsupl. (Buch NU)Vv7.B(7.B)za odpadlou
Mischingerová Lenka3. hodsupl. (Bra Nem)Čjl9.A(9.A)přespočetná hod.
4. hodsupl. (Bra Nem)Čjl6.D(6.D)přespočetná hod.
5. hodsupl. (Bra Nem)Čjl8.C(8.C)přespočetná hod.
6. hodsupl. (Bra Nem)Hv9.C(HV2)přespočetná hod.
před 6. hod dohled I.pavilon -1.NP - levá strana
Podhorná Terezapřed 6. hod dohled I.pavilon - 1.NP výtah
Polášková Karla2. hodsupl. (Rak Nem)MjA6.D(6.D)za odpadlou
4. hodsupl. (Buch NU)Vv9.A(9.A)za odpadlou
Liolia Andrea6. hodsupl. (Buch NU)Vv7.B(7.B)za odpadlou
před 5. hod dohled II.pavilon - přízemí
Stolař Martinpřed 4. hod dohled II.pavilon - přízemí
Štrbáková Zuzana5. hodsupl. (Chra Vým)F9.A(Chem)výměna
Tomisová Šárkapřed 6. hod dohled I.pavilon - 2NP
Válková Martina1. hodsupl. (Zav Nem)Čjl2.A(2.A)přespočetná hod.
2. hodsupl. (Zav Nem)MjA2.A(2.A)přespočetná hod.
3. hodsupl. (Zav Nem)Tv2.A(TV2)přespočetná hod.
4. hodsupl. (Zav Nem)Čjl2.A(2.A)přespočetná hod.
5. hodsupl. (Zav Nem)Čjs2.A(2.A)přespočetná hod.
před 1. hod dohled II.pavilon - 2.NP
Valová Miluše1. hodsupl. (Rak Nem)MjA7.B(7.B)za odpadlou
Změny v rozvrzích tříd:
2.A1. hodČjl(2.A)suplujeVálková Martina(Zav)
2. hodMjA(2.A)suplujeVálková Martina(Zav)
3. hodTv(TV2)suplujeVálková Martina(Zav)
4. hodČjl(2.A)suplujeVálková Martina(Zav)
5. hodČjs(2.A)suplujeVálková Martina(Zav)
2.C3.-5. hod Třídnická hodina
3.C3.-5. hod Třídnická hodina
4.B1. hodTv(TV2)změnaKravčíková Vladimíra
6.D2. hodMjA(6.D)suplujePolášková Karla(Rak)
4. hodČjl(6.D)suplujeMischingerová Lenka(Bra)
5. hodF(6.D)suplujeHekerová Halina(Rak)
7.B1. hodMjA(7.B)suplujeValová Miluše(Rak)
4. hodF(7.B)suplujeBolek Miroslav(Rak)
5. hodVv(7.B)suplujeWeczerková Alexandra(Buch)
6. hodVv(7.B)suplujeLiolia Andrea(Buch)
7.C3. hodF(7.C)suplujeMecová Pavla(Rak)
8.C5. hodČjl(8.C)suplujeMischingerová Lenka(Bra)
9.A3. hodČjl(9.A)suplujeMischingerová Lenka(Bra)
4. hodVv(9.A)suplujePolášková Karla(Buch)
5. hodF(Chem)suplujeŠtrbáková Zuzana(Chra)
9.B1. hodVv(9.B)suplujeHekerová Halina(Buch)
9.C6. hodHv(HV2)suplujeMischingerová Lenka(Bra)
9.D3. hodVv(9.D)suplujeFukalová Lenka(Buch)